Jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové kurzy v zahraničí

Najděte jazykový pobyt podle Vašich představ

Ukázat vyhledávač kurzů

Spojte se se světem

ESL – Jazykové Pobyty je Váš nezávislý specialista v oblasti jazykových pobytů v zahraničí.
 
Na našich stránkách naleznete více než 250 atraktivních pečlivě vybraných destinací z celého světa. Abychom Vám mohli nabídnout jazykové pobyty na míru, uzpůsobené Vašim individuálním potřebám, spolupracujeme se spolehlivými jazykovými školami.
 
Ať už máte zájem o prázdninový jazykový pobyt pro děti nebo mládež, jazykový kurz pro dospělé, dlouhodobý jazykový pobyt v zahraničí nebo jazykový kurz pro profesionály, máme něco pro Vás! Výuka více než 20 jazyků na 5 kontinentech. Vítejte ve světě jazyků.

5 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT ESL – JAZYKOVÉ POBYTY

 1. Star Agency Europe
 2. ESL BYLA ZVOLENA NEJLEPŠÍ AGENTUROU V OBLASTI JAZYKOVÝCH POBYTŮ V EVROPĚ

  Již potřetí získala agentura ESL – Jazykové Pobyty titul nejlepší agentury v Evropě v cenách STM Awards 2014.

 3. GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY 

  Vrátíme Vám rozdíl v ceně pokud za stejný kurz, na stejné škole a za stejných podmínek zaplatíte u jiné jazykové agentury v Čechách méně.

 4. BEZPLATNÝ SERVIS NA MÍRU

  Nabízíme Vám bezplatný servis na míru v každé fázi Vašeho jazykového pobytu.

 5. SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA

  97% našich studentů doporučilo v roce 2014 agenturu ESL – Jazykové Pobyty svým známým.

 6. CERTIFIKOVANÁ KVALITA  

  Agentura ESL – Jazykové Pobyty je akreditována kontrolními orgány cestovního ruchu a vzdělávání.

BEZPLATNÉ ON-LINE TESTY

Ověřte si své jazykové dovednosti online během několika minut!

REFERENCE

Díky ESL jsem toto léto strávila měsíc ve Valencii, což je zážitek, na který nikdy nezapomenu. Město je fantastické a jako stvořené pro milovníky pláží a párty, ale také výjimečné, pokud jde o kulturu. Je tam tolik věcí, které je možné vidět a navštívit, že jeden měsíc, který jsem zde strávila, se mi zdál skoro krátký. Chodila jsem do jazykové školy Taronja, která se nachází v samotném centru města. Ve škole jsem se cítila velmi dobře. Vyučují zde mladí a sympatičtí lektoři, kteří jsou plní nových nápadů a jsou tak schopní výuku cizího jazyka vést zábavnou formou. Ačkoliv jsem přijela a měla pouze základní znalosti ze španělštiny, na konci pobytu jsem dosáhla na úroveň B2.

Škola organizuje téměř každý večer různé aktivity, jako večery tapas, paëlla, filmové a flamenco večery, ale též párty na pláži a na konci týdne různé výlety. Jde o perfektní příležitosti, jak se seznámit s ostatními a prožít nezapomenutelné momenty s dalšími studenty, kteří pocházejí z různých koutů světa.

Velmi dobře jsem se také cítila v mé hostitelské rodině. Není nic, co bych vytkla. Všichni byli velmi milí a ochotní mi kdykoliv pomoci. Strava byla také výborná. Je nutné si pouze zvyknout, že se ve Španělsku jídlo podává poměrně pozdě. S rodinou jsem zůstala v kontaktu, takže se můžu vrátit a opět je navštívit. Doufám, že se do Valencie podívám co nejdříve.

Více informací o

S mou kamarádkou Alysson jsme přijely do Jižní Koreje na začátku února 2014. Nazítří jsme se vydaly do Lexis Korea, jazykové školy, která vyučuje korejštinu studenty z nejrůznějších zemí, o kterých se nám do té doby ani nesnilo. Seznámila jsme se s úžasnými lidmi, na které jsem se v případě potřeby mohla vždy obrátit. Kurzy byly pochopitelné, zábavné a čas na nich rychle plynul. Tuto školu mi doporučila ESL.
Lektoři byli milí a sympatičtí, a to po vzoru lektora상우, který nás vyučoval po celou dobu a pomáhal nám lépe porozumět korejské kultuře.
Ve třídě jsme měly přátele pocházející z různých zemí, jako je Francie, Švédsko, Pákistán, Japonsko, a z mnoha dalších. 

Více informací o

Můj pobyt byl báječný. Do školy jsem chodila 15 týdnů a miluju Lyon i ESL. Lektoři jsou výborní a studenti milí. Pokud bych absolvovala ještě jednou jazykový jazyk, ráda bych se opět vrátila do školy od ESL. Doufám, že prožijete stejný zážitek.

Více informací o

ESL KOMUNITA

Objevte příběhy, názory a anekdoty našich studentů, kteří se zúčastnili jazykového pobytu v zahraničí prostřednictvím našich blogů, sociálních sítí a našich dalších on-line platforem.

VIDEA